Wyniki ŁLI znajdują się na stronie internetowej Mariusza Stańczyka, koordynatora rozgrywek, pod adresem http://msbridge.pl/index.php/archiwum?id=14.
PKL-e dla drużyn są wyliczone zgodnie z Regulaminem Regionalnych Internetowych Rozgrywek Ligowych (dla 14 drużyn, 87 zawodników i sumy WK 535,5). Druga kolumna pokazuje, ile meczów spośród 13 rozegrał dany zawodnik. Zawodnicy, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują pełne PKL-e należne swojej drużynie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby meczów rozegranych przez zawodnika do połowy liczby meczów rozegranych przez jego drużynę).
zawodnik | mecze | pkl |
---|---|---|
1. INWIT Pabianice (53 PKL) | ||
Zdzisław Beling | 9 | 53 |
Grzegorz Lewaciak | 8 | 53 |
Janusz Makaruk | 9 | 53 |
Waldemar Skóra | 8 | 53 |
Witold Turant | 9 | 53 |
Marek Tyran | 9 | 53 |
2. FISHBAND (45 PKL) | ||
Teresa Pudelewicz | 9 | 45 |
Dariusz Kardas | 9 | 45 |
Karol Kałuziński | 8 | 45 |
Igor Łobodziński | 9 | 45 |
Adam Motyka | 8 | 45 |
Marcin Zbroja | 9 | 45 |
3. BINŻ Bełchatów (38 PKL) | ||
Mirosław Marszał | 12 | 38 |
Arkadiusz Gotwald | 12 | 38 |
Roman Grzelak | 8 | 38 |
Andrzej Kaźmierczak | 7 | 38 |
Andrzej Krakowiak | 9 | 38 |
Maciej Kalita | 4 | 24 |
4. ĆWIARA WALDEMARA (30 PKL) | ||
Waldemar Gałek | 11 | 30 |
Mariusz Łasiewicki | 8 | 30 |
Tomasz Sobczak | 3 | 14 |
Jacek Czechowicz | 7 | 30 |
Mikołaj Komorowski | 8 | 30 |
Joanna Kotarba | 7 | 30 |
Paweł Kotarba | 8 | 30 |
5. INTRA Łódź (23 PKL) | ||
Wiesław Niciński | 13 | 23 |
Przemysław Teleszyński | 13 | 23 |
Roman Owsiak | 13 | 23 |
Krzysztof Porczyński | 13 | 23 |
6-7. THERMINSTAL Łódź (14 PKL) | ||
Robert Stoliński | 13 | 14 |
Paweł Zubiel | 9 | 14 |
Monika Kowner | 5 | 11 |
Paweł Klapper | 9 | 14 |
Tomasz Modrzejewski | 7 | 14 |
Robert Nowicki | 7 | 14 |
Włodzimierz Ilnicki | 2 | 5 |
6-7. LASER deLUX Łódź (14 PKL) | ||
Robert Barankiewicz | 9 | 14 |
Przemysław Błaszczyk | 10 | 14 |
Jacek Grzelczak | 8 | 14 |
Andrzej Kozikowski | 13 | 14 |
Aleksander Zatke | 7 | 14 |
Tomasz Krym | 2 | 5 |
Adam Krysiak | 3 | 7 |
8. KSINŻOKI Łowicz (9 PKL) | ||
Roman Jagielski | 7 | 9 |
Sylwester Sokół | 12 | 9 |
Robert Czernecki | 5 | 7 |
Sławomir Krajewski | 5 | 7 |
Grażyna Piorun | 9 | 9 |
Arkadiusz Niedziałkowski | 7 | 9 |
Jacek Szkup | 7 | 9 |
9. JOK 2 Łódź (8 PKL) | ||
Krzysztof Robaszek | 11 | 8 |
Piotr Piotrowski | 9 | 8 |
Maciej Szalewicz | 13 | 8 |
Kazimierz Adamski | 2 | 3 |
Robert Sacharczuk | 7 | 8 |
Roman Supeł | 10 | 8 |
10. JOK 1 Łódź (7 PKL) | ||
Zbigniew Jaworski | 5 | 6 |
Mirosław Piątkowski | 4 | 5 |
Paweł Ambroziak | 11 | 7 |
Krzysztof Sobierajski | 12 | 7 |
Zbigniew Frank | 10 | 7 |
Sławomir Sroczyński | 10 | 7 |
11. BZURA Ozorków (6 PKL) | ||
Włodzimierz Choinkowski | 8 | 6 |
Daniela Jędrychowska | 9 | 6 |
Ryszard Jędrzejewski | 6 | 6 |
Milan Chyliński | 5 | 5 |
Ewa Sokół-Nawalny | 6 | 6 |
Zdzisław Stoszek | 6 | 6 |
Antoni Zdzienicki | 9 | 6 |
Włodzimierz Andrejew | 3 | 3 |
12. PTC Pabianice (4 PKL) | ||
Jerzy Janio | 3 | 2 |
Jacek Omelańczuk | 12 | 4 |
Piotr Szczeciński | 9 | 4 |
Dariusz Warwas | 13 | 4 |
Dariusz Cygan | 11 | 4 |
Igor Reguła | 4 | 3 |
13. RONDO Łódź (3 PKL) | ||
Jan Łubkowski | 13 | 3 |
Waldemar Górski | 13 | 3 |
Jacek Węgrzyk | 13 | 3 |
Andrzej Zapałowski | 12 | 3 |
Zbigniew Kotliński (jako zastępca) | 1 | - |
14. SIMI LD/ZW (2 PKL) | ||
Jolanta Simińska | 7 | 2 |
Małgorzata Nalepa | 9 | 2 |
Grzegorz Frątczak | 8 | 2 |
Grzegorz Janicki | 8 | 2 |
Tadeusz Stodulski | 5 | 2 |
Andrzej Pełka | 11 | 2 |
Tadeusz Kempko | 4 | 2 |