Wyniki ŁLI znajdują się na stronie internetowej Mariusza Stańczyka, koordynatora rozgrywek, pod adresem http://msbridge.pl/liga/liga_1.htm.
PKL-e dla drużyn są wyliczone zgodnie z Regulaminem Regionalnych Internetowych Rozgrywek Ligowych (dla 10 drużyn, 62 zawodników i sumy WK 345,5). Druga kolumna pokazuje, ile meczów spośród 9 rozegrał dany zawodnik. Zawodnicy, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują pełne PKL-e należne swojej drużynie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby meczów rozegranych przez zawodnika do połowy liczby meczów rozegranych przez jego drużynę).
zawodnik | mecze | pkl |
---|---|---|
1. Inwit Pabianice (31 PKL) | ||
Zdzisław Beling | 6 | 31 |
Janusz Makaruk | 6 | 31 |
Zuzanna Moszczyńska | 6 | 31 |
Witold Turant | 6 | 31 |
Marek Tyran | 6 | 31 |
Artur Wasiak | 6 | 31 |
2. Intra Łódź (25 PKL) | ||
Wiesław Niciński | 9 | 25 |
Roman Owsiak | 9 | 25 |
Krzysztof Porczyński | 9 | 25 |
Przemysław Teleszyński | 9 | 25 |
3. JOK (19 PKL) | ||
Kazimierz Adamski | 5 | 19 |
Zbigniew Jaworski | 4 | 17 |
Mirosław Piątkowski | 5 | 19 |
Piotr Piotrowski | 5 | 19 |
Krzysztof Robaszek | 7 | 19 |
Robert Sacharczuk | 5 | 19 |
Maciej Szalewicz | 5 | 19 |
4. Rondo (13 PKL) | ||
Waldemar Górski | 9 | 13 |
Zbigniew Kotliński | 9 | 13 |
Jan Łubkowski | 9 | 13 |
Jacek Węgrzyk | 9 | 13 |
5-6. Bzura Ozorków (7 PKL) | ||
Włodzimierz Choinkowski | 9 | 7 |
Milan Chyliński | 2 | 4 |
Daniela Jędrychowska | 2 | 4 |
Ryszard Jędrzejewski | 3 | 5 |
Ewa Sokół-Nawalny | 6 | 7 |
Zdzisław Stoszek | 6 | 7 |
Andrzej Zapałowski | 6 | 7 |
Antoni Zdzienicki | 2 | 4 |
5-6. Therm-Instal (7 PKL) | ||
Paweł Ambroziak | 2 | 4 |
Zbigniew Frank | 5 | 7 |
Paweł Klapper | 4 | 7 |
Monika Kowner | 4 | 7 |
Robert Nowicki | 3 | 5 |
Robert Stoliński | 9 | 7 |
Paweł Zubiel | 9 | 7 |
7. PTC Pabianice (5 PKL) | ||
Dariusz Cygan | 5 | 5 |
Jerzy Janio | 4 | 5 |
Jacek Omelańczuk | 7 | 5 |
Igor Reguła | 4 | 5 |
Piotr Szczeciński | 8 | 5 |
Dariusz Warwas | 8 | 5 |
8. Ćwiara Waldemara (4 PKL) | ||
Jacek Czechowicz | 2 | 2 |
Waldemar Gałek | 9 | 4 |
Grzegorz Jabłoński | 3 | 3 |
Marek Janaszkiewicz | 8 | 4 |
Mikołaj Komorowski | 5 | 4 |
Mariusz Łasiewicki | 8 | 4 |
Tomasz Sobczak | 1 | 1 |
9. Simi (3 PKL) | ||
Jerzy Beliniak | 7 | 3 |
Grzegorz Frątczak | 6 | 3 |
Grzegorz Janicki | 6 | 3 |
Małgorzata Nalepa | 3 | 2 |
Jolanta Simińska | 9 | 3 |
Roman Skowroński | 3 | 2 |
Tadeusz Stodulski | 2 | 2 |
10. Okoniny (2 PKL) | ||
Roland Godlewski | 6 | 2 |
Jacek Grzelczak | 9 | 2 |
Piotr Kaczorowski | 4 | 2 |
Piotr Kazub | 8 | 2 |
Cezary Pipiński | 8 | 2 |
Tomasz Radwański | 1 | 1 |